תחומי טיפול בפיזיותרפיה

פיזיותרפיה משולבת עם אימוני כושר

אני עובדת בשיטה מיוחדת הכוללת איבחון מדויק של הבעיה האורתופדית ובניית תוכנית טיפולית המותאמת אישית, הכוללת שילוב בין עקרונות הפיזיותרפיה לעקרונות האימון הגופני.

פיזיותרפיה רצפת אגן

איבחון ליקויים ברצפת אגן והתאמת תוכנית טיפול ותרגול לנשים בהריון ולאחר לידה, לספורטאיות הסובלות מדליפת שתן במאמץ,טיפול בכאבים בזמן קיום יחסי מין, לבעיות של דחיפות ותכיפות עם או בלי דליפת שתן. כאבי גב תחתון בזמן ההריון, כאבים בירך הקשורים לרצפת אגן ועוד.

עקמת וליקויי יציבה

יציבה מוגדרת כארגון חלקי הגוף הנדרשת בפעילויות היומיומיות שלנו. ישנם סוגים שונים של ליקויי יציבה ( קיפוזה מוגברת, שויירמן, עקמת,בכטרב ועוד) והסיבות לליקויים הנ”ל מגוונות.
איבחון מדוייק קריטי על מנת להתאים טיפול מנואלי לליקוי ולשלב טיפול תנועתי מתאים.

טיפולי פיזיותרפיה לאחר ניתוחים

שיקום לאחר ניתוחי גב ( פריצת דיסק וכו), לאחר ניתוח שחזור רצועות צולבות בברך, ניתוחי מניסקוס, לאחר החלפות ברך או ירך, לאחר ניתוחי קרע לברום בכתף.

פיזיותרפיה לספורטאים ומניעת פציעות

חזרה מהירה לשגרת אימונים לאחר פציעת ספורט בסוגי הספורט השונים.
דגש על מניעת הישנות הפציעה.

קיניזיולוגיה יישומית המבוססת על עקרונות הפיזיותרפיה

שיטת טיפול נפוצה בעולם המערבי והמזרחי. שיטה זו דוגלת בלמצוא את מקור הבעיה או את הגורמים התורמים לבעיה על ידי בדיקת רפלקס שרירי. טכניקות הטיפול והבדיקה של הקיניזיולוגיה היישומית המבוססת על עקרונות הפיזיותרפיה מאפשרות למטפל לבחור את הטיפול הנכון מבלי להתבסס על ניסוי וטעייה ובכך למנוע נזק גופני נוסף.

טיפולי פיזיותרפיה למפרק הלסת

טיפולי פיזיותרפיה לאנשים הסובלים מברוקסיזם (נעילת לסתות בעיקר בלילה), כאבים בלסתות בזמן לעיסה ופתיחת פה. קושי בלפתוח את הפה, תופעה של ״קנאקים״ בזמן פתיחה או סגירת הפה.

פיברומיאלגיה

התאמת תוכנית טיפול בדגש על תנועה, המבוססת על מס שיטות אימון התנגדות בשילוב פעילות אירובית מתונה ומותאמת.. תרגול שרירי רצפת אגן כחלק אינטגרלי מהאימון התנועתי.

עקמת וליקויי יציבה

מסגרת קבוצתית לכל בעיה אורטופדית. קבוצות גב, קבוצות לאחר ניתוחי החלפת ברך או ירך, קבוצות ריצה ועוד. יתרונות רבים לתרגול בקבוצה.

כל מתאמן/ מטופל הערכה ובדיקה לפני הצטרפותו לקבוצה ייעודית .

קבל עוד היום את הטיפול המתאים לך ביותר

התקשר 052-3935727 לייעוץ ללא התחייבות!